Muratt Mat x Ersin Ersavas – Aşk-ı Derun | Original Mix
01 Jan 1970 | Deep House

Music News

Bursa Profesyonel Dj Eğitim Kurslarımız Başladı

Bursa Profesyonel Dj Eğitim Kurslarımız Başladı

Bursa Profesyonel Dj Eğitim Kursları uzman eğitmen kadrosuyla hizmet vermeye başladı.

Voice of Anatolia Records, kendi müziğini Dünya’ya duyurmayı hedefleyen yeni öğrencileriyle tanışmayı hedefliyor… Prodüksiyon’danAbleton Live, FL Studio, Presonus Studio One ve Cubase uygulamaları ile Müzik Prodüksiyonu eğitimleri hakkında bilgi almak için destek merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Performance DJ’liği eğitim workshoplarımız Pioneer ürünlerinin son sistem ekipmanları ile uzman isimler tarafından Bursa Acemler’de yer alan studiomuz da gerçekleşmektedir. Eğitimlerimiz birebir eğitimler olup, iş garantili projelerde yer alma fırsatıyla ekibimizin bir parçası olarak mesleği icraa edebilirler. Voice of Anatolia, 2022-2023 Dj Eğitim Workshoplarımızın kayıt dönemi başladı konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için WhatsApp Destek Hattımıza mesaj bırakabilirsiniz.

Workshop akabinde doğru ekipman seçimi konusunda size danışmanlık yaparak yönlendiriyoruz. Dj eğitiminde doğru müzik seçimi, doğru müzik tarzı ve arşivi konusunda da bilgi ve destek verilmektedir.

Workshoplarımız, Muratt Mat ve Hüseyin Çelik eşliğinde tamamlanacaktır. Adaylar, eğitimlerin ardından sertifikalarını almaya hak kazanacaklardır.

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon için: WhatsApp Destek Hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. www.voiceofanatolia.com

murattmat

Mayıs 8th, 2022

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Muratt Mat Music