MURATT MAT & KEMAL NALBANT FEAT. ASLI MAJ – BENDEN VAZGEÇ Muratt Mat
Muratt Mat | Remixes
12 Aug 2018 | Dance Music

NEWS

MURATT MAT & KEMAL NALBANT FEAT. ASLI MAJ – BENDEN VAZGEÇ

MURATT MAT & KEMAL NALBANT FEAT. ASLI MAJ – BENDEN VAZGEÇ

Başarılı yorumcu Aslı Maj, ve yaptıkları yabancı hitlerle dünya yıldızlarına remix düzenlemeler hazırlayan ikili Muratt Mat & Kemal Nalbant “Benden Vazgeç” isimli çalışmada bir araya geldi.

İlk albümü “Denizler Gibi” ile 2017 yılında müzik dünyasına merhaba diyen Aslı Maj, “Hadi”, “Gitme Kalbimden”, “Hiç Huzur Kalmadı”, “Sevi”, “Dört Mevsim Ol Yanımda”, “Her neyse Yaşandı”, “Bomba”, “Adem”, “Kayboluyordum” isimli şarkılarından sonra yeni çalışması ile müzikte kalıcı olmaya devam ediyor.

Son olarak geçtiğimiz günlerde “Aşk-ı Derun” isimli enstrümantal çalışmasını müzik severlerle buluşturan Muratt Mat & Kemal Nalbant, bu yıl içerisinde 5 farklı projede yer aldı. Romanya ve Bulgaristan, gibi Ülkelerin yıldız sanatçılarının albüm çalışmalarına Remix versiyonlar hazırlayan ikili son olarak Aslı Maj’ın sözü müziği kendisine düzenlemesi ise; Muratt Mat & Kemal Nalbant imzalı “Benden Vazgeç” isimli çalışmalarının düzenlemesini hazırladı.

Projenin klip çekimleri Bursa’da 3 farklı mekanda 2 günde tamamladı. Klibinin yönetmenliğini Ferdi Akkaya, Senaryo ve Kurgu yönetmenliğini Erenay Işık, Muratt Mat ve Kemal Nalbant üstlendi.

Muratt Mat, Kemal Nalbant feat. Aslı Maj – “Benden Vazgeç”  
Artı Bir Müzik etiketiyle tüm dijital platform, radyolar ve müzik kanallarında yerini aldı

webmaster

Kasım 14th, 2019

No comments

Comments are closed.